KESKO SENUKAI

Vasaros šeimų šventė, 2017

„Kesko Senukai Lithuania“ inicijuojama „Lietuvos šeimų šventė“ –  tai jau tradicija tapęs renginys, skirtas visoms šalies šeimoms. Su dideliais ir mažesniais vaikais, su jaunesniais ir vyresniais giminaičiais, draugais, kaimynais – visi kartu kuriame vieną didelę gražią Lietuvos šeimą.

Tai diena, kai „Harmony parkas“ atveria savo vartus kokybiškoms pramogoms, turiningam šeimos laisvalaikiui, įdomiai visos dienos veiklai, kuri skatina užimtumą, kūrybiškumą ir bendravimą. Su šūkiu „Viena šeima viena širdimi“  tiesiame nematomą bendravimo tiltą į visas širdis, į visas Lietuvos šeimų širdis.

Kviečiame žaidžiančias, kuriančias, aktyvias, išmanias, bendraujančias šeimas pramogauti kartu! Iki susitikimo šiais metais!

Grilio sezono atidarymas

Mes mokame vertinti gerą orą, todėl jo proga – skelbėme terasos atidarymą, grilio sezono pradžią ir kokybišką laiką kartu. Kas gali būti geriau nei gerai paruošti pietūs su kolegomis po atviru dangumi?

Grilio sezono atidarymo metu „Kesko Senukai Lithuania“ darbuotojai išbandė pačių pardavinėjamas kepsnines – juk prieš teisingai patariant, reikia prekes išmėginti patiems, ar ne? Vieni komandos nariai skrudino savo specialiai iš namų atsineštus mėgstamiausius pietus, kiti kepsnines išbandė su draugų „PJazz“ parūpintais patiekalais.

Prekių grupės komercijos direktorė Elona Uckutė kartu su prekės temų vadovais padėjo darbuotojams tinkamai naudotis įrenginiais, demonstravo kuo vienos kepsninės skiriasi nuo kitų ir patarė kurią rinktis, skirtingais atvejais.

Ragavome, mokėmės, daug daug juokėmės ir nusprendėme – tokios popietės taps tradicija!

Senukų Krepšinio turnyras

Vadovaujamės tokiomis pačiomis taisyklėmis kokios galioja ir krepšinio aikštelėje – pergalė be kiekvieno komandos žaidėjo yra neįmanoma. Todėl krepšinis mums itin svarbus, ne tik simboline, bet ir tiesiogine prasme – mes jį žaidžiame ir tai darome labai rimtai.

Senukų krepšinio turnyras – tai tradicinis „Kesko Senukai Lithuania“ renginys, trunkantis jau net 6 metus iš eilės. Kasmet, vienos dienos šventė mūsų didelei, per visą Lietuvą išsibarsčiusiai šeimai reiškia tikrąją pavasario pradžią.

Mūsų daug, todėl ir komandų ne viena, jose žaidžia tiek darbuotojai vyrai, tiek moterys. Turnyrui komandos ruošiasi ištisus metus, o artėjant svarbiajai dienai, treniruotės tampa itin intensyvios ir dažnos.

Turnyro, dažniausiai rengiamo Kaune, metu paaiškėja trys stipriausios komandos, kurios laimi prizines vietas ir būna apdovanotos. Dažniausi prizai: pakvietimai į Žalgirio arenoje vykstančius renginius, vakarienė danguje ir „Čiop Čiop“ maisto gaminimo kursai.

Kraujo donorystė

„Kesko Senukai Lithuania“ tiki gerumu ir jo galia. Taip pat tikime ir bendrystės jėga. Todėl bendradarbiaujame su „Vilniaus Santaros“ klinika ir du kartus per metus rengiame kraujo donorystės akciją.

Šią gražią tradiciją tęsiame jau tris metus, kiekvieną vasarą ir prieškalėdiniu laikotarpiu. Džiaugiamės, kad mažus, bet kartu tokius didelius stebuklus darome visi kartu – į akciją jungiasi visų skyrių ir rango senukų darbuotojai.

Tikimės, kad ši prasminga tradicija tęsis ilgus metus, o mes skleisime gerąjį pavyzdį ir už „Kesko Senukai Lithuania“ ribų. Juk daryti gera yra gera.

Talentų akademija

„Talentų akademija“ – tai naujas, pirmus metus organizuojamas „Kesko Senukai Lithuania“ projektas. Akademijos tikslas yra atrasti komandoje slypinčius talentus ir padėti savo talentą išvysti jiems patiems.

Metinių veiklos pokalbių metu vadovai išrinko darbuotojų-talentų komandą, kuri turėtų ir norėtų dalyvauti šiame projekte. Iš viso buvo atrinkti 20 įmonės darbuotojų, kuriems buvo suteikta galimybė visus metus dalyvauti praktiniuose ir teoriniuose mokymuose bei kūrybinėse dirbtuvėse.

Šiame nuotykyje darbuotojai nebuvo vieni. Prieš prasidedant projektui, įmonėje buvo išrinkta 8 vadovų komanda, iš kurios kiekvienas talentas galėjo išsirinkti savo mentorių. Kartu su jais, darbuotojai išsikėlė individualius tikslus – kurioms savo vadovavimo kompetencijoms ugdyti skirs daugiausiai dėmesio viso projekto metu.

Mentoriai ne tik konsultavo savo talentus, padėjo jiems augti, bet ir padėjo nuosekliai susiplanuoti būsimą karjerą bei susikurti strategiją, optimizuojančią tapimo vadovu laiką. Ne maža dalis akademijos dalyvių jau pakilo karjeros laiptais.