8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  „Senukų“ elektroninė parduotuvė yra viena didžiausių šalyje. Nuo 2016 m. birželio 1 d. www.senukai.lt veiklą vykdo UAB „Kesko Senukai Digital“.

  • Asortimentas

  Modernioje elektroninėje parduotuvėje siūlome gausų prekių asortimentą. Stengiamės jį nuolat papildyti ir užtikrinti, kad visada rastumėte tai, ko ieškote, už patraukliausią kainą.

  • Užsakymas

  Septynias dienas per savaitę visą parą veikiančioje elektroninėje parduotuvėje statybos, remonto, buities, interjero ir elektronikos prekių galite įsigyti patogiai ir greitai.

  • Lojalumas

  Klientų patogumui internetinėje „Senukų“ parduotuvėje veikia lojalumo programos – milijonas lojalumo kortelių „Verta rinktis“ ir „Mylimiausia“ turėtojų gali jomis naudotis pirkdami internetu.

  • Apmokėjimas

  Atsiskaityti galite jums patogiausiu būdu – grynaisiais pinigais, debeto ar kredito kortelėmis, banko pervedimu, elektronine bankininkyste ar „Moki3“ būdu.

  „Moki3“ – tai naujas tik „Senukuose“ siūlomas atsiskaitymo būdas, leidžiantis lengvai planuoti išlaidas ir už savo pirkinius atsiskaityti per tris mėnesius be jokio pabrangimo, atidedant mokėjimą trims mėnesiams. 

  • Pristatymas

  Užsakytas prekes pristatysime jūsų nurodytu adresu, taip pat jas atsiimti galite prekybos vietose. Daugiau informacijos >>>

   

  Telefono nr.:  8 700 11 119 (7.00 iki 22.00 val.).
  El. paštas: pagalba@senukai.lt 

   

  Mūsų partneriai